Hokeja komanda "Jaunsardze" veiksmīgi aizvadījusi ledus sezonu

Pasākumi
Information prepared by
JIC POD PN sabiedrisko attiecību speciālists

Talsu ledus hallē noslēgusies kārtējā ledus sezona. Notikušas izšķirošās spēles Talsu novada atklātajā čempionātā hokejā. Atšķirībā no iepriekšējās sezonas, šosezon čempionāts norisinājās vienas līgas ietvaros, tajā piedalījās piecas komandas. Jāatzīmē, ka kopš iepriekšējās sezonas, kad šīs komandas spēlēja Talsu novada atklātā čempionāta 2. līgā, spēļu kvalitāte ir manāmi augusi. Katra spēle bija aizraujoša, un par to liecināja arī daudzo līdzjutēju skaits halles tribīnēs. Komandas sacentās trīs apļu čempionātā, spēlēm notiekot sabraukumu veidā. Tas nozīmē, ka spēļu dienā komanda pārsvarā aizvada divas spēles, kopā sezonā nospēlējot 12 spēles. Komanda ,,Jaunsardze” šajā sezonā gatavojās nopietnāk, līdz ar to spēlētāju meistarība ir augusi, un spēles izdevās kvalitatīvākas. Arī jauno spēlētāju līmenis, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir audzis. Pašiem jaunākajiem hokejistiem vēl jāpilnveido slidošanas prasme un, protams, arī spēles izpratne, taču cīņasspara trūkumu ledus laukumā viņiem nevar pārmest. Paši jaunākie jaunsargi papildus apmeklē slidošanas apmācības nodarbības.

            Talsu novada atklātā čempionāta sākums jaunsargiem nebija visai veiksmīgs, spēlētāji vēl nebija saspēlējušies, kā arī vārtsargu pozīcija nebija pilnībā nokomplektēta. Taču turnīra otro pusi jaunie hokejisti aizvadīja pārliecinoši un saspringtās izšķirošās spēles aizvadīja labi, izcīnot 2. vietu un sudraba medeļas. Komandas ,,Jaunsardze” spēlētājs Kristiāns Ziediņš saņēma čempionāta vērtīgākā spēlētāja balvu. Komandas spēlētāji Toms Kolosko, Juris Ābols, Rūdolfs Siliņš un Kristiāns Ziediņš sekmīgi iesaistījās arī spēļu tiesāšanā, un, tā turpinot, nākamajā sezonā varētu saņemt tiesneša licenci.

hokeja komanda 2019

Komandā ,,Jaunsardze” spēlēja:

Toms Kolosko (komandas kapteinis), Valters Hazens, Rūdolfs Siliņš, Klāvs Araks, Martins Liberts, Normunds Dinsbergs, Armands Grencis, Kristaps Grīnbergs, Kristiāns Ziediņš, Niks Petrevics, Klāvs Kiseļevskis, Kārlis Grunte, Sandijs Gabriels Siliņš, zemessargs Mārtiņš Prūsis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki Juris Ābols, Mareks Reķis, Edgars Marcinkēvičs, Reinis Siliņš, Raivis Zaķītis, komandas preses sekretārs Mārtiņš Krontāls.

 

Informāciju sagatavoja:

Komandas treneris Imants Ziediņš