Mālpilī notiks ikgadējās Jaunsardzes sporta spēles

Pasākumi
Information prepared by
JIC POD PN sabiedrisko attiecību speciālists

25. un 26. maijā Mālpilī, stadionā pie Mālpils sporta centra norisināsies ikgadējās Latvijas mēroga “Jaunsardzes sporta spēles 2019”, ko organizē Jaunsardzes un informācijas centrs sadarbībā ar Mālpils novada domi, lai veicinātu fizisko sagatavotību un sporta attīstību Jaunsardzē, noskaidrotu labākās komandas un noteiktu spēcīgākos sportistus jaunsargu vidū, kā arī veiktu jaunsargu atlasi Nacionālo bruņoto spēku un Baltijas karavīru sporta spēlēm.

Jaunsardzes sporta spēlēs šogad plāno piedalīties 240 jaunsargi no visām Jaunsardzes novadu nodaļām. Dalībniekiem vecumā no 17 līdz 21 gadam būs iespēja sacensties gan individuāli, gan komandās 9 sporta veidos – pludmales volejbols, strītbols, virves vilkšana, pneimatiskā šaušana, vasaras biatlona stafete, 1500m un 3000m skrējiens, tautas bumba, spēka un izturības daudzcīņa (crossfit), minifutbols “7 pret 7”.

25. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.00 ir paredzēta dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās. Svinīgā sporta spēļu atklāšana notiks plkst. 13.40, kurā jaunsargus uzrunās Jaunsardzes un informācijas centra pārstāvji. Sākot no plkst. 14.30 norisināsies individuālās un komandu sacensības iepriekšminētajos sporta veidos.

26. maijā no plkst. 9.15 līdz 13.00 norisināsies sacensību pusfināli un vēlāk, plkst. 14.00, notiks finālsacensības. Savukārt, plkst. 15.30 Mālpils sporta centra laukumā sāksies svinīgā Jaunsardzes sporta spēļu noslēguma un apbalvošanas ceremonija, kurā sporta spēļu dalībniekus un uzvarētājus sveiks aizsardzības ministrs Artis Pabriks un turpmākajiem sasniegumiem iedvesmos un balvas pasniegs bijušais Latvijas futbola izlases kapteinis, Latvijas futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

sporta spēlēs 2019Informāciju sagatavoja:
Jaunsardzes un informācijas centra
Plānošanas un organizācijas departamenta
Plānošanas nodaļas sabiedrisko
attiecību speciāliste
Katrīna TiltiņaTālrunis +371 67335389.
E-pasts: katrina.tiltina@jic.gov.lv