Hokeja komanda "Jaunsardze" piedalās NBS hokeja čempionātā

Pasākumi
Informāciju sagatavoja
JIC POD PN sabiedrisko attiecību speciālists

Talsu hokeja komanda ,,Jaunsardze” no 7. līdz 11. maijam Rīgā, ,,Mogo” ledus hallē, piedalījās Nacionālo bruņoto spēku čempionātā hokejā. Turnīrā piedalījās 12 komandas, kas tika sadalītas četrās apakšgrupās, un, atkarībā no spēļu rezultātiem, komandas cīnījās par godalgām. Mūsu jaunsargu komanda bija visjaunākā, un daži hokejisti pirmo reizi spēlēja lielāka izmēra hokeja laukumā. Tas jaunajiem spēlētājiem bija liels pārdzīvojums, bet, pateicoties viņu cīņassparam un spēles disciplīnai, rezultāti bija ļoti labi.    

Aizvadītajās četrās spēlēs mūsējie zaudēja divas spēles ar minimālu rezultātu (1:2, 2:3) un divas spēles uzvarēja ar 7:6 un 3:2 (pēcspēles metienos). Pati intriģējošākā un interesantākā bija pēdējā spēle ar kandādiešiem par 5. vietu turnīrā. Spēles pamatlaiks beidzās ar rezultātu 3:3. Pēc nolikuma sekoja pēcspēles metieni. Šeit veiksmīgāks bija mūsu komandas spēlētājs, komandas fizioterapeits Robins Dedzis, kurš veiksmīgi iemeta ripu kanādiešu vārtos. Mūsu komanda izcīnīja lielisku uzvaru ar rezultātu 4:3. Pēc tam, kad mūsu spēlētāji noņēma aizsargķiveres ar sejas maskām, kanādieši ieraudzīja mūsu jauno zēnu sejas un piedzīvoja izbrīnu. Viņu komandā spēlēja hokejisti, kuri bija beiguši koledžas, spēlējuši koledžu komandās, un kuru vecums bija lielāks.

Hokejs ir komandas spēle, un šoreiz visi mūsu zēni cīnījās pašaizliedzīgi. Liels gandarījums, ka tika pieveikta Kanādas komanda. Paldies Talsu Jaunsardzes instruktoram, kaprālim Edgaram Tamsonam, kā arī Jurģim Pavlovskim par iespēju piedalīties šādā turnīrā un parādīt, ka Talsos arī māk spēlēt hokeju.                                  

Intriģējošākā un interesantākā bija spēle par 5. vietu. Attēlā — komanda «Jaunsargs» un Kanādas hokejisti.

Komandas ,,Jaunsardze” kopbilde ar Kanādas hokejistiem


 

Informāciju sagatavoja:

Komandas treneris Imants Ziediņš