Priekuļos norisināsies Jaunsardzes 3.novada nodaļas Ziemas sporta nometne

Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Katrīna Tiltiņa

No 7. līdz 9.decembrim Priekuļu vidusskolā norisināsies Jaunsardzes 3.novada nodaļas Ziemas sporta nometne, kuras mērķis ir ne tikai noteikt sportiskāko komandu 3. novada nodaļā, bet arī padziļināti apgūt iemaņas dažādos sporta veidos un stafetēs, dodot iespēju jauniešiem sacensties komandās un veicināt sadraudzību ar citām jaunsargu vienībām.

Ierašanās plānota 7.decembrī plkst.19.00, tādēļ pirmajā dienā jaunsargiem paredzēta tikai iekārtošanās un iepazīšanās ar pasākuma plānu.

8.decembrī jaunsargi sacentīsies dažādos sporta veidos un vēlāk veidos komandas 6 cilvēku sastāvā. Izveidotās jaunsargu komandas savstarpēji sacentīsies spēlē “Tautas bumba” un telpu orientēšanās sacensībās, kas ļaus jaunsargiem padziļināti apgūt praktiskās iemaņas šajos sporta veidos. Vakarā, plkst. 19.00, lai sekmētu jaunsargu orientēšanās iemaņas un fizisko sagatavotību, sāksies nakts orientēšanās sacensības speciāli veidotā trasē.

9.decembrī, no plkst. 9.00, Priekuļu vidusskolas sporta zālē jaunsargi piedalīsies stafetēs, kurās jaunsargiem, daloties komandās, būs jāpārvar dažādi šķēršļi, un vēlāk sacensībās virves vilkšanā. Savukārt plkst. 13.30 sāksies noslēguma un apbalvošanas ceremonija, kurā uzvarētāji tiks noteikti summējot komandu kopvērtējumu rezultātus, galvenā tiesneša E.Kaimiņa vadībā.

Informāciju sagatavojusi:
Katrīna Tiltiņa,
Jaunsardzes un informācijas centra
Plānošanas un organizācijas departamenta
Plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste.
Tālrunis +371 67335389.
E-pasts: katrina.titltina@jic.gov.lv